Folia magnetyczna jest idealnym nośnikiem na tymczasowe reklamy

Proces wyrobu folii magnetycznej polega na konstruowaniu proszku o własnościach ferromagnetycznych z syntetyczną gumą. Ów gatunek magnesu zwany folią magnetyczną cechuje się dużą giętkością, odpornością na korozje, ma cechy magnesu stałego. Ponadto zalana jest z jednej strony powłoką spoiwa akrylowego.

reklama na folii magnetycznej

Autor: Jay Aremac
Źródło: http://www.flickr.com
Folia magnetyczna jest prosta w zastosowaniu. To świetny nośnik na czasowe reklamy, oraz każdego rodzaju teksty informacyjne lokowane na pojazdach mechanicznych, tablicach, drzwiach, lodówkach, rejestr maszyn, jako klipsy trzymające karteczki z notatkami, niezwykle szybkie i proste cechowanie magazynów, regałów. Ich zastosowanie jako reklamy i promocji jednostek i produktów jest praktycznie nieograniczone, wielozadaniowość, duże możliwości, dowolny nadruk, to tylko poniektóre z walorów – . Z uwagi na łatwość prędkiego ich montażu i demontażu mogą być używane wielokrotnie w dowolnym punkcie i czasie. Folię magnetyczną z uwagi na jej plastyczność i elastyczność jest możliwość ciąć na gilotynie, nożem, a nawet przycinać nożycami dowolny kształt.

pieniądze

Autor: Petras Gagilas
Źródło: http://www.flickr.com
Folia magnetyczna posiada cechy magnesu, charakteryzując się dużą elastycznością. Użytkuje się ją przeważnie jako spodnia warstwa do laminowania zadrukowaną folią. Doskonale nadaje się do aplikacji zewnętrznych, oraz wewnętrznych. Jedna strona folii przyciąga się do nawierzchni metalowej, albo folii ferromagnetycznej, natomiast druga strona folii stanowi nośnik reklamy i nadruku. Jej skład w postaci kompozycji proszku o cechach ferromagnetycznych oraz syntetycznej gumy, uzyskuje znaczną siłę przyciągania. Jest dostępna w przeróżnych grubościach, ma możliwość być matowa, lub połyskująca. Grubość folii magnetycznej jest wyznacznikiem jej siły magnetycznej, im grubszy nośnik, tym większa siła. Jest możliwość je samodzielnie i w dowolnej chwili zdjąć bez ryzyka uszkodzenia gruntu, przywracając początkowy wygląd danej powierzchni. Folia magnetyczna umożliwia zdobycie zawiłych i powtarzalnych form unikając drogiej obróbki mechanicznej.

Czy to zagadnienie bardzo Cię interesuje? Jeśli tak, to wejdź tu i poznaj naszą firmę – poznasz tu nieprawdopodobnie niezwykłe informacje.

Jest możliwość je zagospodarować do naklejania na samochód, drzwi, bądź lodówkę.