Galerie outletowe zyskują wreszcie popularność

Skromny ułamek z społeczności stać na zakupienie ubrań luksusowych marek. Wręcz od zerkania na ciuchy takich metek jak Lacoste, Wittchen, Ecco, Badura nasz portfel wydaje się być cieńszy.
Na szczęście nie są one wyłącznie mrzonką mało zarabiających.

zakupy

Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com
Nie tak osławione dotychczas w naszym państwie galerie tego typu, zyskują na popularności dzięki wyprzedawaniu odzieży renomowanych i cenionych producentów po mniejszych cenach. Wbrew pozorom nie jest to oszukaństwo ani nieuczciwość finansowa – koszule w outlecie są tanie. Nie są to hurtownie sprzedające używane ubrania tylko sklepy fabryczne, sprzedające ciuchy od jednego producenta wyłącznie. Pojedyncze tego rodzaju sklepiki można spotkać przy szwalniach, z których rozwożony jest towar do salonów odzieżowych, z tego powodu można mieć pewność, że odzieży nikt przed nami nie używał. Często mylony jest również z miejscem, w którym sprzedawane są końcówki serii, nadwyżki poprodukcyjne, pozostałości niesprzedanych przez salony pierwotnego przeznaczenia danej marki. Nic bardziej mylnego! Sprzedawane są tam kolekcje z minionych sezonów, a także aktualne, zarazem w I jak i II gatunku, sprzedawane nierzadko w niepełnych rozmiarówkach, lub zastępczych opakowaniach. Towar może również nie posiadać kompletnych metek oryginalnych. Mimo to, możemy być pewni, że ubranie jest wysokiej jakości.

W naszym kraju jeszcze dziesięć lat temu istniało jedynie kilka takich galerii, tylko w większych miastach, takich jak: Warszawa, Gdańsk, Wrocław, Poznań. W ciągu ostatnich pięciu lat przybyło drugie tyle tego rodzaju placówek, co może poświadczać o rosnącym zainteresowaniu Polaków tego typu odzieżą. Niedaleko krakowskiej obwodnicy, we wsi Modlniczka od 2011 roku funkcjonuje galeria Factory należąca do hiszpańskiej firmy Neinver. W naszym państwie napotkamy aż pięć tego typu galerii. Co interesujące łącznie jest ich dziewięć w całej Europie, z czego cztery w Hiszpani! Factory jest pierwszą i największą siecią dla sklepów wyprzedażowych, która zaistniała na polskim rynku. Galerie Factory nie różnią się z zewnątrz niczym od tych pozostałych, do których przywykliśmy. Natomiast wewnątrz napotkamy salony, w których możemy kupić modne kolekcje znanych polskich i zagranicznych firm, takich jak: Adidas, United Colors of Beneton, Vero Moda, Gino Rossi, Desigual, Mango, Nike, Puma , Reebok, Simple i Calzedonia.

z zakupami odzieżowymi

Źródło: flickr.com
Do Factory w Modliniczce zabierze nas za darmo specjalna linia autobusów. Jeżeli jednak nie mamy możliwości wybrać się do powyższej, a tylko tam mają nasz model lub rozmiar odzieży, zawsze możemy skorzystać ze witryny internetowej – znalazłam spodnie męskie w outletcie. Zaczynamy na przykład od wpisania fraz: „koszule outlet” lub „spodnie męskie outlet” potem wybieramy odpowiadający nam fason, markę i rozmiar, na końcu składamy zamówienie na wybrany produkt do sklepu w innej galerii i odbieramy bez płacenia za przesyłkę.

To użyteczne źródło (https://galerialucznik.pl/pl/menu/przybory-do-szycia/akcesoria-krawieckie-683.html) na pewno będzie dla Ciebie interesujące, ponieważ są w tamtym miejscu informacje podobne do takich, które czytasz tutaj.

Jak cię widzą, tak cię piszą. Szczęsliwie, dzięki takim galeriom możemy kupować odzież sławnych i cenionych marek po przystępnych cenach i wyglądać szałowo na imprezach.