Jak wizualnie przedłużyć własne nogi?

Długie nogi to marzenie wszystkich dziewczyn. Niestety natura nie w każdym wypadku jest hojna, więc o metraż warto czasem postarać się na własną rękę. Rzecz jasna nie powstał jeszcze sposób na fizyczne wydłużenie nóg, zawsze można się jednak postarać, by nogi zaczęły sprawiać wrażenie że są dłuższe. Jakimi metodami jesteś w stanie wizualnie rozciągnąć nogi?

nogi

Autor: Sasitos
Źródło: http://www.flickr.com

Po pierwsze, powinnaś dobrać odpowiednie spodnie. Idealnie w tej kwestii sprawdzają się spodnie – spodnie zielona góra, zielona góra spodnie, spodnie z zielonej góry, zielona góra, spodnie, spodnie w zielonej górze – skrojone w kant. Za dobry skutek odpowiedzialny jest podłużny pasek, który biegnie od dołu do góry nogawki (kilka przydatnych porad). Wszystkie inne spodnie z pionowymi paskami lub też podłużnymi zdobieniami powinny dać zbliżony skutek wizualny. Po drugie, noś raczej spodnie z wysokim stanem, a unikaj biodrówek. Biodrówki mogą wyglądać bardzo ciekawie, ale najlepiej pasują do dziewczyn, które już mają długie nogi. W przypadku, gdy chcesz je wydłużyć, trafniejszym wyborem są spodnie z podwyższonym stanem, bo skracają tułów a wydłużają nogi.

Duże znaczenie ma też wybór kolorów. Dobrym wariantem jest ubranie obuwia i rajstop w podobnym kolorze. Ponadto dobierz spódnicę do kolan, bo ona pokaże nogi. Unikaj z kolei spódniczek typu midi. Jeżeli będą zakrywać prawie całe nogi, na pewno nie osiągniesz upragnionego efektu estetycznego. W domu lepiej zostawić tez niektóre górne elementy garderoby. Z pewnością nie powinnaś zakładać luźnych koszul oraz t-shirtów.

Metoda na pajączka

Autor: 123rf
Źródło: 123rf

Zwłaszcza takich, które sięgają wyraźnie za linię bioder. One też rozciągają tułów, a to działa na Twoją niekorzyść. Na koniec pamiętaj tez, ze gdy chcesz naprawdę mocno wydłużyć optycznie nogi, niezastąpione będą obcasy. W końcu nie bez przyczyny chodzi w nich tak duża liczba dziewczyn. Obcasy bardzo wyraźnie optycznie rozciągają nogi. Pamiętaj jednak, by nie zakładać ich na za każdym razem, gdy wychodzisz z domu gdyż to zwyczajnie niezdrowe.