Biżuteria dla mężczyzny? Sprawdź, na co pozwala męska moda

Wielu panów nie przepada za biżuterią, sądząc, iż wyłącznie kobiety mogą ją zakładać. Jest jednak kilka ładnych rzeczy, które możemy podarować naszemu partnerowi. Nawet jeżeli zarzeka się, że żadnej biżuterii nie założy, poniżej przedstawione propozycje na pewno przypadną mu do gustu.

Męska biżuteria to przede wszystkim zegarki, którymi nie wzgardzi żaden facet. Najbardziej popularne są tradycyjne modele, jakie nie przyciągają uwagi, a jednocześnie są ładnym dodatkiem uzupełniającym codzienną garderobę. Zegarek może mieć skórzany pasek bądź bransoletę, w zależności od indywidualnych upodobań.

Męska kolekcja Reserved

Autor: Reserved
Źródło: Reserved

Kluczowe jest, że każdy z modeli pasuje praktycznie do każdej stylizacji, zarówno na co dzień, jak i do garnituru. Jeżeli mężczyzna często nosi garnitur, można dać mu ładne spinki do mankietów. Są gustownym dodatkiem, lecz muszą być dopasowane do innych elementów, toteż dobrze jest mieć chociaż kilka kompletów spinek, dzięki temu łatwiej je zharmonizować. Spinki przybierają dziś wiele interesujących motywów, również tych humorystycznych, zatem warto nimi obdarować młodszego brata, na przykład na osiemnaste urodziny. Spinki można zakupić u jubilera, dzięki temu zyskamy gwarancję ich wysokiej jakości i dobrać np. spinki ze stali szlachetnej.

Pośród młodszych panów popularne są również bransolety. Jeżeli wykonane są z najlepszych materiałów, wcale nie wyglądają źle, a wręcz przeciwnie, mogą dodawać stylizacji charakteru, jak link do Co więcej wielu przedstawicieli płci męskiej ceni zawieszki na szyję, a do najbardziej popularnych zaliczają się krzyże.

Jeżeli jednak nie wiemy czy mężczyzna, jakiego zamierzamy obdarować także za nimi przepada, korzystniej będzie zdecydować się na inną biżuterię, tym bardziej, iż wybór jest dosyć szeroki.

Jeżeli chcemy przekonać naszego ukochanego do biżuterii, nie zapominajmy, aby nie przesadzić w przeciwną stronę. Mężczyzna nie może być przygnieciony łańcuchami, a męska biżuteria ma stanowić jedynie dodatek, co pozwoli uniknąć śmiesznego wyglądu. Można bawić się materiałami, np. łączyć stal z drewnem czy skórą, lecz wszystko ma elegancko się prezentować.

Dochodzisz do wniosku, że taki tekst jest użyteczny? Jeśli tak, to poznaj oprócz tego ten ważny link (https://cudmoda.pl/kategoria/kobieta/bluzki/dlugi-rekaw) – on również zwróci Twoją uwagę.

Decydujmy się też na sprawdzone marki, które są cenione pośród męskiej klienteli, a bez wątpienia obdarowany jubilat będzie cieszyć się z upominku, jaki otrzymał.