Kiedy kolor przestał być czymś ekstrawaganckim i stał się plusem dobrze zestawionego stroju.

Od kiedy moda zaczęła ewoluować w kierunku barwnych kreacji, barwnych dodatków i zestawień z kontrastami, na ulicach zaczęło być nieco żywiej i weselej. Panie szybko doszły do wniosku, że to co może je wyróżnić z tłumu, to nie tylko ultrakrótka spódnica, lecz barwy, które świetnie grają z sylwetką, barwą włosów i aktywności. Szybko się nauczyły zestawiać ze sobą różne faktury, odcienie i wzory materiałów oraz akcentować całość odpowiednimi dodatkami.

kolorowe skarpetki

Autor: socktok.pl
Źródło: http://socktok.pl/
Odeszły w cień szarości i czernie, jakie niedawno królowały na ulicach zaczynając od końca lata aż do początku wiosny. A i wiosną w chłodniejsze dni więcej było szarych płaszczy niż parasoli. Panom trochę więcej czasu zeszło na przestawieniu się na myślenie, że elegancja wcale nie musi oznaczać ciemnego garnituru i białej lub błękitnej koszuli. Rzecz jasna, będą sytuacje, kiedy taki właśnie zestaw jest najlepszą decyzją. Chodzi o oficjalne sytuacje zawodowe lub towarzyskie, kiedy niemal obowiązującym kolorem jest klasyczna czerń.

Oprócz tych nielicznych okazji, możliwości ubrania panów także się zwiększają.

Chcemy Cię zaprosić do równie ciekawych postów, które opracowaliśmy dla Ciebie z radością. Zatem kliknij stronę buty gotyckie i oglądaj to, na co masz chęć.

I na całe szczęście mężczyźni też zaczynają być świadomi tej rzeczy. Coraz częściej widać eleganckiego faceta w koszuli, której kolor jest nawet trudny do jednoznacznego określenia, bowiem przywodzi na myśl coś między średnio dojrzałym arbuzem a kolorem róży.

Granatowy garnitur również nie jest czymś niezwykłym a ostatnimi czasy modne zrobiły się marynarki we wszelkich odcieniach niebieskiego. Poza tym, panowie nareszcie odważają się ubrać kolorowe skarpetki. To wielki postęp, bowiem do niedawna jeszcze bardzo duża ich część upierała się, że modne skarpety męskie to skarpety czarne. I kropka. Rzecz jasna, nie trzeba przesadzać z inwencją i popełniając typowe faux pas, założyć białe skarpety do garnituru. Lecz pomijając parę modowych świętości, cała reszta staje się możliwa do modyfikacji w granicach rozsądku bez żadnych obaw o to, że facet w różowej koszuli zostanie od razu posądzony o inna orientację seksualną.