Satynowa koszulka czy wygodna piżama?

W filmie „Nigdy w życiu!” od głównej bohaterki odchodzi mąż. Judyta płacze jak grochy w swym łóżku, ubrana w grubą piżamę. Za pewien czas w jej życiu pojawia się Adam, a wraz z nim: krótkie satynowe nocne koszulki, koronkowe wykończenia… Na efekty nie trzeba czekać. W swej nowej odsłonie główna bohaterka odzyskuje wiarę w swoją atrakcyjność i wbrew tytułowemu postanowieniu wybiera nowego partnera.

bielizna nocna - Jagna.pl

Źródło: jagna.pl

Nie tylko z powodu nowego wyglądu. Także z tej przyczyny, że… pokochała siebie na nowo. Kto wie może już nigdy nie wróciła do powyciąganych, za dużych koszulek? To prawda, że „nocna” moda jest równie ważna, jak to, w co ubieramy się w dzień. W przypadku mężczyzn, sprawa jest ułatwiona – wybór, w co ubrać się do spania, ogranicza się jedynie do trzech odpowiedzi: piżamy, bielizny tudzież… niczego (zobacz więcej na stronie www).

Kobiety natomiast, mają do dyspozycji wielki przemysł odzieżowy proponujący im piżamy w serduszka, motylki, fikuśne spodenki i topy do spania oraz zwiewne haleczki. Wygodna piżama, czy seksowna, koronkowa koszulka, na co się zdecydować? Oto jest dylemat. Zapewne warto posiadać obie. Nasz wybór zależy od stylu, pory roku, atmosfery w sypialni, kontekstu i nastroju.

Panowie to wzrokowcy, nie tylko na początku związku, ale całe życie. Dlatego odpowiednio dopasowana do sylwetki i charakteru koszulka nocna, pokazująca kobiece wdzięki może stać się wygodnym strojem do spania lub kuszącym afrodyzjakiem. Wówczas temperatura nocą będzie już tylko rosnąć!

Jeśli jednak uważasz, że koronkowe koszulki nocne nie są w stanie utulić Cię do snu, wystarczy zdecydować się na wygodną, ale równie kobiecą, piżamę (hity 2014). W długie, jesienne noce wspaniale będzie otulić się we flanelowe spodnie spodnie jeans sklep internetowy i koszulę. W ofercie sklepów stacjonarnych jak i internetowych znajdziemy do spania coś zarówno nie krępującego ruchów, jak i czarującego – półki w sklepach z bielizną uginają się od tego typu piżamek. Sexowna piżama nie musi składać się z paru sznureczków. To może być np. bawełniana koszulka na cienkich ramiączkach w komplecie z krótkimi spodenkami.

Przy zakupie koszulki nocnej, warto zwrócić uwagę na kilka rzeczy, aby zagwarantować sobie optymalny komfort spania. Jedną z nich jest skład tkaniny, dalej – odpowiedni krój, a najważniejszą – należyte dopasowanie do ciała.