Krajowa Grupa Doradztwa Majątkowego – doświadczeni rzeczoznawcy majątkowi

Potrzebny Ci profesjonalny rzeczoznawca? Zobacz ofertę KGDM z Warszawy. Reprezentują ją specjaliści rynku nieruchomości, posiadający wieloletnie doświadczenie w obrocie nieruchomościami, ich wycenie oraz poradach w tym temacie.

Witryna to serwis dedykowany zarówno dla profesjonalistów poszukujących danych o najnowszych tendencjach w branży, jak i dla osób szukających porad ekspertów w dziedzinie nieruchomości.

To ważne opracowanie dotyczy publikowanej tutaj problematyki, zatem jeśli jest ona warta Twej uwagi, to kliknij ten odnośnik.

Wielokrotnie

Krajowa Grupa Doradztwa Majątkowego Sp. z o.o.

Źródło: http://www.kgdm.pl/

szukamy porad specjalistów w dziedzinie prawa dotyczącego zbycia, nabycia bądź innego rodzaju obrotu nieruchomościami. Wchodząc na stronę możemy bez problemu odnaleźć licznych profesjonalnych specjalistów z tych branż.
Nieruchomości to obecnie branża dynamicznie się rozwijająca, dlatego warto zdecydować się na porady specjalistów, na bieżąco analizujących rynek i aktualne trendy.

Podstawowe usługi świadczone przez spółkę to:
– wycena > wycenianie nieruchomości (Nieruchomości Dominplus Toruń) dla osób prywatnych, zarówno dla instytucji, jak i podmiotów indywidualnych,
– określenie wartości nieruchomości, dedykowanych na zabezpieczenie spłaty zobowiązań kredytowych lub do celów ubezpieczeniowych,
– określenie wartości firmy,
– wycena wartości udziałów w spółce,
– wycena majątku firmy w celu – przygotowania sprawozdania finansowego,
– obliczanie wartości godziwej.

Przygotowywane przez ekspertów firmy analizy, charakteryzujące najważniejsze kwestie powiązane z nieruchomościami cenione są przez licznych specjalistów w branży, jak również przez przedsiębiorców i inwestorów.