Modowe newsy na 2013.

Przyszły się sezon to okres szaleństw. Warto jednak popatrzeć w szafach, ponieważ moda oprócz tego, że jest zmienna, czerpie również z tego, co dobrze znane i sprawdzone. Tak będzie pewnie i w tym sezonie. Łaskami wciąż będą cieszyć się kwiatowe wzory, umieszczane przeważnie na bluzkach. Oprócz nich można zacząć szukać na sklepowych pułkach wszystkiego, co ma na sobie geometryczne wzory.

Uzupełnieniem posiadających aplikacje szmatek, są wypełnione cekinami dodatki. To zwiastun przewijającego się po ulicach Polski stylu militarnego: ciemne koszule to odskocznia od diabelnie seksownych spódniczek. Do tego dojść mogą motocyklowe kurtki, trampki na obcasach i już mamy styl rodem wideoklipów Madonny. A jest, w czym wybierać.

Dla kobiet lubiących podkreślać swoją urodę mamy barwne akcenty. Radosne kolory doskonale nadadzą się przy każdej porze roku. Z tym zestawić powłóczyste materiały, i już mamy 100% kobietę.

Jeśli wspominamy ciepłe pory roku, nie zapominajmy o chroniących i ładnie wyglądających poza tym ciemnych okularach. Bez względu na wielkość nie tylko ochronią nasze oczy przed zgubnym działaniem słońca, ale przede wszystkim będą stanowiły cudowne uzupełnienie naszego stroju i dodadzą naszej twarzy szczyptę tajemniczości.

Autor: RESERVED

Pośród modowych wiadomości nie może zabraknąć miejsca na modne sukienki ślubne. Klasyka ślubna znów rządzi. Która kobieta nie chce do ołtarza mając na głowie długi welon lub też spływający po podłodze kościoła kilku metrowy tren? Nawet, jeśli nie jest to marzenie każdej z nas, to te, które o tym śnią mają szansę wyśnić swój sen naprawdę, bowiem tego typu właśnie suknie projektują dla nas projektanci. Do tego obowiązkowo szpilka i mamy już wyszykowaną pannę młodą.

Trendy jesień 2013 zapowiadają się ciekawie. Z pewnością wśród tylu rozmaitości każda kobieta wyszuka dla siebie coś ulubionego, w czym wygląda wyśmienicie.