Podarunki dla 5 latka

Co kupować na podarek dla 4 latka? Tym razem kilka propozycji prezentowych dla maluchów 5 lat.
W owym wieku dzieci zwykle wiedzą co pragną, ale w dalszym ciągu uważam, że jest jeszcze bez liku rzeczy do odkrycia.

Możliwe, iż 5 latek świetnie wie, iż fantazjuje o kolejnym samochodzie, lecz można pokusić się o cokolwiek innego czy prócz drobnostki z ulubionym bohaterem sprezentować coś absolutnie nowego. Mogą to być przykładowo drewniane zabawki Goki lub nawlekanki. Ćwiczymy paluszki, zatem przewlekamy, mocujemy itd. Jest multum tychże zabawek, są chaty, w których doczepia się kwiatek, są drzewa, w których doczepia się ptaki, są motylki, są pojazdy. Tu szaleństwo na całego. Na pewno fajne do treningu palców, nauki wiązania i miłej zabawy.
pokój dziecięcy

Autor: MUUNTO
Źródło: MUUNTO
Układanki magnetyczne jest to zabawka, która może być obecna już od drugich urodzin, jednakże taki czterolatek całkowicie inaczej będzie się tym zajmować. Teraz zaintrygują go plansze z deseniami co jak złożyć, a nie jedynie zwyczajne przyczepianie. Dla małych jak też większych rysowników polecam drobne zabawki, jakie szlifują malunki. Rysowanie i zmazywanie, różne poradniki, jak coś nakreślać krok po kroku.

Jeśli interesuje Cię tematyka poruszana w niniejszym artykule, sprawdź pełną ofertę, a z pewnością będzie ona dla Ciebie warta zainteresowania.

Małe rzeczy, które mogą wyciągnąć na dłużej. Pięć lat to ten czarodziejski wiek, gdzie zaczyna się przystępność wielu gier. Dla czterolatka jest ich naprawdę dużo. Mogą być bardziej zręcznościowe scalone z oswajaniem się z kostką.

Pięciolatek spokojnie poradzi sobie z większymi układankami, może jeszcze nie 100 elementów, lecz na pewno więcej niż piętnaście sztuk. Świetną zabawką dla czterolatka może okazać się też jeździk retro.