Pomysły na spędzenie wspólnego czasu z przyjaciółmi

Spędzanie czasu w gronie przyjaciół to jeden z najlepszych pomysłów na czas wolny. Niestety nie każdorazowo mamy pomysł na takie wydarzenie. Bywa, iż wszystkie dotychczasowe pomysły już przetestowaliśmy i nie potrafimy odszukać pomysłu na nowe spotkanie. W jaki sposób poradzić sobie z tego typu kłopotem? Gdzie poszukiwać pomysłów? Możliwości mamy naprawdę dużo, toteż nie powinniśmy być nastawieni nazbyt pesymistycznie.

escape room

Autor: Travis Wise
Źródło: http://www.flickr.com
W ostatnim czasie niezwykle interesującym konceptem na wspólne spędzanie z bliskimi czasu stały się pokoje typu escaperoom .

Prezentowany odpowiedni serwis (https://www.uroczysko7stawow.pl/) ma dane, które omawiają ten temat, więc jeśli masz chęć dowiedzieć się więcej – zapraszamy do nas!

Na czym polega zabawa? Reguły są bardzo proste. Grono przyjaciół zostaje zamknięta w małym pokoju i ma ograniczony czas na jego opuszczenie. Możliwe jest to tylko po wcześniejszym rozwiązaniu szeregu zagadek oraz skorzystaniu z rozlicznych rad, jakie można odnaleźć w pomieszczeniu. W przypadku kłopotów, jest szansa skorzystania ze wskazówki, która winna nas naprowadzić nas na właściwy trop i działanie, jakie pozwoli nam wydostać się z pokoju. Zabawa wymaga współpracy z grupą, kreatywności jak i logicznego myślenia.

Gdzie odnaleźć takie pokoi? Duża popularność takiego typu rozrywki powoduje, iż w każdym największym mieście znaleźć można przynajmniej jeden escaperoom. Aby sprawdzić, gdzie w naszym sąsiedztwie istnieją takiego typu punkty, koniecznie sprawdźmy efekty poszukiwania dla zapytania escaperoom Gdynia lub innej podobnej

Każdy taki punkt proponuje najczęściej parę różnych pokoi, które co jakiś czas są zmieniane i zastępowane nowymi. Cena zabawy w takim pokoju wynosi najczęściej kilkadziesiąt złotych, ale ze względu na fakt, iż jest to zabawa grupowa, koszty rozdzielają się na wszystkich znajomych i nie są duże. Podobnych pomysłów na wolny dzień bądź wieczór jest rzeczywiście niemało. Wystarczy jedynie odwiedzać witryny online dla studentów lub te piszące na temat rozrywki w konkretnym mieście. W ostatnim czasie na znaczeniu zyskują parki trampolin i tory wrotkarskie, jakie też warto przetestować.