PZU Wrocław to gwarant kompleksowej ochrony ubezpieczeniowej

Grupa PZU jest jedną z najogromniejszych instytucji finansowych w Polsce i należy do grona nadzwyczaj prężnie rozwijających się grup kapitałowych. PZU Wrocław umożliwia kompleksową ochronę ubezpieczeniową we wszystkich najważniejszych polach życia prywatnego, społecznego i gospodarczego. Z wyjątkiem aktywności ubezpieczeniowej PZU wiedzie też działalność w zakresie kierowania otwartym funduszem emerytalnym, funduszami inwestycyjnymi i programami oszczędnościowymi.

ubezpieczenia

Źródło: pixabay

Całościowe, kompleksowe zabezpieczenie wszelkich składników majątku jest gwarancją poczucia bezpieczeństwa. Ubezpieczyć można co się chce, dom, ruchomości domowe, a nawet odpowiedzialność cywilną w życiu prywatnym. Powinno się wszelkie składniki swojego majątku własnego objąć dobrze dobraną polisą aktuarialną, aby umożliwić sobie spokój. Jednym z przeważnie kupowanych ubezpieczeń jest ubezpieczenie auta. Ciężko przewidzieć wszelkie przypadki na drodze. Nawet najlepszym kierującym ma możliwość przydarzyć się awaria, wypadek, stłuczka, kolizja, zbita szyba. Kompleksowe ubezpieczenie pojazdu pozwala na poradzenie sobie w przykrych sytuacjach. PZU Wrocław zapewnia wsparcie w każdej uciążliwej sytuacji na drodze. Zabezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych to zabezpieczenie, które w przypadku karamboli, lub przypadku zabezpiecza posiadacza, a również gwarantuje zaspokojenie roszczeń jednostki poszkodowanej.

Nasze nowe wpisy są tak samo interesujące, jak ten. Zatem najedź na link tutaj lubin adwokat i oglądaj skrupulatne informacje. Namawiamy!

ubezpieczenie OC

Autor: Joe Hunt
Źródło: http://www.flickr.com

OC w PZU to również ubezpieczenie w wariancie Komfort, jakie obejmuje bezpłatne odholowanie zarówno dla sprawcy wypadku, jak i poszkodowanego. Z kolei AC gwarantuje pełną ochronę dla każdego niebezpieczeństwa powiązanego z użytkowaniem auta. Umożliwia również zadośćuczynienie za szkody poniesione na terenie kraju i za granicą, przyciągające ulgi za kontynuację ubezpieczenia i bezszkodową jazdę. Ponadto PZU Wrocław oferuje obszerny obszar ochrony aktuarialnej dla rodziny. Jedna polisa może objąć ochroną ubezpieczeniową nie tylko ubezpieczonego, ale i małżonka oraz dzieci. Gwarantuje wsparcie płatnicze w formie wypłaty świadczenia w wypadku wystąpienia nieszczęśliwego wypadku.