Sztuka kupowania odpowiedniego biustonosza – w jaki sposób zrobić to poprawnie

Z całą pewnością sporo kobiet zmierzyło się choćby raz z tym wyzwaniem – i pewnie te, które już mają to za sobą, są świadome tego, iż zrobienie tego dobrze jest nie lada wyzwaniem.

aukcje

Źródło: pixabay.com
Wiecie o co chodzi? Wielu zaskoczy rozwiązanie tej zagadki, ale naturalnie mowa o kupnie odpowiedniego stanika – polecam 4 mate.
Znacie tę scenę kiedy stoicie przed ścianą usłaną ogromną ilością biustonoszy i tę myśl który by tu kupić, który byłby się tym odpowiednim? Możecie się śmiać, ale kupno dobrego biustonosza jest naprawdę trudnym zadaniem i sporo dziewczyn nosi źle dopasowany biustonosz. W sklepach oferujących sprzedaż bielizny nierzadko spotkamy osobę, która z chęcią nam pomoże. Chodzi oczywiście o brafitterkę, czyli osobę, która zna się na dopasowywaniu biustonosza jak nikt inny. Ona na pewno doradzi nam stanik idealnie dobrany do naszej sylwetki. Czym winniśmy się kierować przy wyborze stanika? Oczywiście na początku powinno się zweryfikować stan naszego biustu. Jeśli jest on okrągły śmiało możemy wybrać biustonosz bez ramiączek, czyli popularną balkonetkę, zwaną również bardotką – jest to niesamowicie seksowny biustonosz, który wręcz ozdobi nasz biust. Jeśli nie lubimy staników usztywnianych możemy wybrać biustonosz softczyli biustonosz (biustonosze mega push up) miękki, który otuli nasz biust. Biustonosz soft jest to taki typ biustonosza, w którym nie ma żadne usztywnienie lub gąbeczka czy poduszki – miseczki są wypełniane po prostu naszym biustem. Mogą być uszyte z różnych materiałów – bawełny, czy te bardziej kuszące wykonane z koronki. Obecnie typów biustonoszy jest tak mnóstwo, że na pewno znajdziemy coś odpowiedniego dla siebie, jeżeli chodzi o sklep z bielizną, takich też jest mnóstwo – warto się do takiego przjeść, by wybrać właściwą bieliznę – skocz na 4mate.pl/.

Pamiętajmy, że przy wyborze bielizny nie tylko wygląd się liczy, powinnyśmy przede wszystkim zwracać uwagę na jego jakość, w końcu ma za zadanie utrzymywać nasz biust i to często przez cały dzień – dlatego też warto, by był on wykonany z wysokiej jakości materiały, tak by nas nie uwierać.