W jaki sposób kupić idealne jeansy? Garść rad

Dżins to materiał, bez którego nie możemy się obejść. Dżinsowe spodnie, kiecki, bluzy, dodatki. Jeansowe wszystko, a w tym jeansie wszyscy. Warto mieć w szafie chociaż jedne uszyte z tego materiału spodnie.

Lecz jak odnaleźć idealne dla siebie jeansy, gdy jest tyle wariantów i odcieni?

jeansy

Autor: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com

Przy kupnie perfekcyjnych dżinsów może przydać się zdecydowanie znajomość twojej figury. Powinnaś wiedzieć, czy jesteś: gruszką, jabłkiem, rożkiem, klepsydrą, a może filarem? Na pewno mierz dżinsy. Rozmiarówki są rozmaite i niekiedy S zupełnie nie jest równy S. Dopiero jeśli przyodziejesz jeansy na siebie będziesz mogła oszacować, czy nie są zbyt obszerne w pasie czy nazbyt wąskie w udach. Nie powinnaś dobierać zbyt dużych ani nadmiernie małych spodni. Nawet, jeśli na ogół nosisz 38, a metka pokazuje 40, to przecież nie koniec świata.

Masz niedosyt wiadomości na czytany temat? Wejdź na następną stronę i tam czeka na Ciebie dalsze istotne opracowanie (http://fryzjerpiaseczno.pl/stylizacja-paznokci/) tej tematyki.

Liczy się to, w jaki sposób w nich się prezentujesz. Sterczące boczki a także ciągły strach przed porwaniem się dżinsów na pupie są objawami tego, iż wyselekcjonowałaś jednak zbyt mały rozmiar. Z drugiej strony nazbyt duże spodnie również mogą wyglądać źle. Każdy jeansy sklep online (jeansy w Sklepie Online) podaje precyzyjne tablice z wymiarami.

Uważaj na modę. Śledź trendy, lecz wybieraj z nich rozsądnie. Popularne są boyfriendy? Upewnij się, czy aby na pewno pasują do twojej figury. Kiedy jesteś niewysoka oraz posiadasz pełniejsze kształty, mogą cię tylko bezcelowo powiększać. Wybieraj to, w czym na pewno dobrze wyglądasz oraz w czym będzie ci wygodnie.

Należy pamiętać o paru żelaznych zasadach, które należycie dobraną resztą odzienia możesz troszeczkę nagiąć. Rurki pasują bardziej smukłym dziewczynom, a te z szerokimi biodrami i dość krótkimi nogami powinny na nie uważać. Bardzo szerokie nogawki ukrywają mankamenty figury, jednak najlepiej w nich prezentują się damy o chłopięcej postawie. Zaś dzwony są kapitalne dla kobiecych kształtów.

Kiedy nabywasz spodnie damskie online (np. dużo więcej przeczytasz pod tym adresem) zwróć uwagę na rozciągłość nogawki – nie może być za długa, a jeżeli tak jest, należy przyciąć spodnie u krawca. Analogiczne reguły obowiązują jeśli kupujesz spodnie męskie online. Zmierz wtenczas dokładnie swojego mężczyznę. Sprawdź: spodnie męskie online.