W którym miejscu usiąść w samolocie, żeby mniej czuć turbulencje?

Jeżeli planujesz podróż samolotem, warto jest wziąć pod uwagę kilka spraw. Niezwykle istotny jest przykładowo wybór dobrego miejsca tak, żeby lot okazał się bardzo miły. Jeśli masz okazję wyboru miejsca, to nie bagatelizuj tego prawa.
Właściwy wybór fotela może decydować o jakości podróży, co jest bardzo ważne, jeśli będzie ona trwała dłuższą ilość czasu.

sprzątanie

Autor: rik-shaw
Źródło: http://www.flickr.com
Pasażer powinien posiadać wystarczającą ilość przestrzeni na nogi. Jest to jedno z najważniejszych kryteriów w czasie rezerwacji biletu, szczególnie jeśli chodzi o osobę wyższą wzrostem. W pełni możesz je rozprostować wyłącznie w klasie Biznes lub jeżeli podróżujesz prywatnym samolotem. Podczas rezerwacji biletu zwróć uwagę na to, jaki samolot będzie obsługiwać Twój lot. Potem należałoby przyjrzeć się rozkładowi pojedynczych miejsc na pokładzie. Przede wszystkim takich umiejscowionych w pobliżu siebie. Poza tym bardzo ważna jest sprawa wyboru miejsca, jeśli chodzi o to, czy miejsce ma być przy oknie, czy przy alejce. Obydwa te rozwiązania posiadają swoje plusy i minusy.
Netbook SN10E2

Autor: Tabasco PR
Źródło: Tabasco PR
Jeżeli istnieje możliwość wyboru, należałoby zwracać na to uwagę. Następną sprawą jest dystans do toalety lub możliwy brak podróżnych na miejscach obok Twojego. Osoby, które boją się turbulencji, powinny dobrać fotel nad skrzydłem. W tym akurat miejscu drgania są odczuwalne w mniejszym stopniu. Inną kwestią jest bezpłatne przeniesienie się do klasy biznesowej. Nie jest to proste, zwłaszcza jeżeli nie mamy karty stałego klienta w konkretnych liniach, lecz jest o co się starać.

Czy potrzebujesz kolejnej dawki takich wiadomości przedstawionych w podobnie wygodny sposób? Nic trudnego – kliknij ten link – zalecamy tę witrynę!

Występują pewne sposoby, żeby otrzymać takie przeniesienie.

Można by zwyczajnie o to spytać, zwłaszcza w takiej sytuacji, gdy podróżnych jest stosunkowo niewiele. Można niezwykle prędko przejść odprawę, należałoby również elegancko się ubrać sposób oraz być uprzejmym.