Wielofunkcyjna karta zwana kartą przetrwania – co to takiego i kiedy może okazać się niezastąpiona?

Taka karta to niezbędnik w formie płytki wykonanej z nierdzewnego materiału. Posiada ponad dziesięć funkcjonalności i naprawdę przydaje się w rozmaitych trudnych chwilach! Dzięki małym rozmiarom możemy ją nosić nawet w kieszonce portfela!

karta przetrwania Ninja Card

Autor: Wallet Ninja
Źródło: http://www.wallet-ninja.eu/

Jak sama nazwa rekomenduje jest to przedmiot, który może przydać się w wielu sytuacjach. Przydaje się zwłaszcza podczas wypadu w góry, albo dalekiej podróży, kiedy zwyczajnie nie mamy możliwości wzięcia ze sobą wszystkiego, co może być potrzebne. Karta przetrwania to doskonałe narzędzie dla wielbicieli survivalu, gdyż nie jest ciężka i nie zajmuje dużo miejsca, a przy tym ma wiele istotnych funkcji.

Kliknij w tym miejscu, sprawdź ofertę zaproszenia ślubne naszej firmy a z całą pewnością znajdziesz coś interesującego. Gwarantujemy bardzo konkurencyjne stawki, więc nie będziesz żałować!

Do najczęściej stosowanych należą: otwieracz do puszek, otwieracz do kapsli, nóż do obierania, przecinania lin i pasów, śrubokręt, klucz do różnej wielkości śrubek, piła i skrobaczka, pierścień pozwalający wyznaczyć kierunek na mapie. W zaledwie kilkucentymetrowej karcie, która może być bez problemu noszona w portfelu w miejscu karty kredytowej, znajdują się blisko wszystkie najpotrzebniejsze przedmioty w formie zminiaturyzowanej! Jak widać, funkcje wielofunkcyjnej karty przetrwania są liczne! Praktyczny pokrowiec oferowany w zestawie z kartą oraz otwór do przymocowania np. na breloku do kluczy lub smyczy, znacznie ułatwią przechowywanie karty.

ninja card

Autor: kara

Do czego jeszcze może przydać się wielofunkcyjna karta przetrwania (karta przetrwania – najtaniej!)? Otóż pomaga w codziennych sytuacjach, takich jak: otwieranie butelki z piwem, wkręcanie i wykręcanie śrubek, temperowanie ołówka, obieranie warzyw i owoców, ale również w momentach niezwykle ekstremalnych, przykładowo gdy zostaniemy świadkami wypadku i koniecznie jest przecięcie pasów bezpieczeństwa, by udzielić pomocy rannym, bądź gdy spotka nas awaria samochodu lub motocykla.

Jak widać karta przetrwania ma wiele zalet i może nawet ocalić życie! Nigdy nie wiadomo co nas spotka i kiedy karta przetrwania okaże się ostatnią deską ratunku. Wielofunkcyjna karta przetrwania to też ciekawy i humorystyczny upominek na dzień chłopaka i inne święta! Stuprocentowe wykorzystanie powierzchni płytki i różnorodne możliwości zastosowania, na pewno zostaną docenione przez wiele osób, które nie tylko są pasjonatami survivalu i hardcorowych sytuacji, ale także cenią sobie bezpieczeństwo na co dzień. Poza tym wielofunkcyjna karta przetrwania jest niedroga i łatwo dostępna – możemy ją dostać w wielu sklepach militarnych i sklepach online.

–> czytaj wiecej o karcie